temat wybrany: gdzie wymiana prawa jazdy lublin

Szukasz miejsca, gdzie możesz dokonać wymiany prawa jazdy w Lublinie? Nie ma problemu! Przeczytaj ten poradnik i dowiedz się, gdzie możesz to zrobić.

Wymiana prawa jazdy to konieczność dla wielu kierowców, którzy chcą mieć aktualne dokumenty uprawniające ich do prowadzenia pojazdów. W Lublinie istnieją różne instytucje i urzędy, w których można dokonać wymiany prawa jazdy. Oto lista najważniejszych miejsc:

1. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Lublin – to miejsce, w którym można dokonać wymiany prawa jazdy na terenie Lublina. Urząd ten znajduje się przy ulicy Archidiakońskiej 1.

2. Starostwo Powiatowe w Lublinie – to instytucja, w której można dokonać wymiany prawa jazdy, gdy mieszkasz poza Lublinem, ale w powiecie lubelskim. Starostwo znajduje się przy ulicy Zana 38.

3. Punkty egzaminacyjne – jeśli chcesz wymienić prawo jazdy i jednocześnie zdać egzamin na nowe kategorie, możesz to zrobić w jednym z punktów egzaminacyjnych w Lublinie. Są to m.in. Szkoła Jazdy Lublin, Szkoła Jazdy E-Turbo lub Szkoła Jazdy Delta.

4. Poczta Polska – w niektórych placówkach Poczty Polskiej można dokonać wymiany prawa jazdy. W Lublinie możliwe jest to m.in. w placówce przy ulicy Krakowskie Przedmieście 32.

Wymiana prawa jazdy to nie tylko konieczność, ale także okazja do uaktualnienia swoich dokumentów. Przed udaniem się do wybranej instytucji warto przejrzeć warunki wymiany, aby uniknąć niepotrzebnych opóźnień i problemów. Teraz już wiesz, gdzie możesz dokonać wymiany prawa jazdy w Lublinie – czas na działanie!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.
Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.

Hot daily news right into your inbox.