temat wybrany: jak zawieszenie karty miejskiej warszawa

Przygotowaliśmy dla Was poradnik dotyczący zawieszenia karty miejskiej w Warszawie. Oto kilka kroków, jak postępować w takiej sytuacji.

1. Zadzwoń na infolinię Zarządu Transportu Miejskiego (ZTM)
Jeśli chcesz zawiesić swoją kartę miejską, najlepiej jest skontaktować się z infolinią ZTM. Numer do infolinii to 19 115. Przed rozmową przygotuj swoje dane osobowe oraz numer karty miejskiej.

2. Zawieś kartę przez internet
Jeśli nie chcesz dzwonić na infolinię, możesz zawiesić swoją kartę miejską przez internet. W tym celu musisz wejść na stronę www.ztm.waw.pl, wybrać sekcję „Karta miejska”, a następnie wybrać opcję „Zawieszenie karty”. Wprowadź swoje dane osobowe i numer karty miejskiej, a następnie potwierdź zawieszenie.

3. Zawieś kartę na stacji obsługi klienta
Jeśli wolisz osobiście załatwić sprawę, możesz udać się na stację obsługi klienta ZTM. Lista stacji znajduje się na stronie internetowej ZTM. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą kartę miejską oraz dowód osobisty.

4. Utrata karty miejskiej
Jeśli straciłeś swoją kartę miejską, możesz ją zawiesić na infolinii ZTM lub przez internet. Pamiętaj, żeby zgłosić utratę karty również na stacji obsługi klienta, ponieważ tylko w ten sposób będziesz miał możliwość odzyskania środków zgromadzonych na karcie.

Podsumowując, zawieszenie karty miejskiej w Warszawie jest bardzo proste i można to zrobić na kilka sposobów. Jeśli nie chcesz dzwonić na infolinię lub korzystać z internetu, możesz udać się osobiście na stację obsługi klienta. Pamiętaj, żeby zgłosić utratę karty miejskiej, aby nie stracić zgromadzonych na niej środków.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Wosk sojowy – naturalny wybór do świec

Wosk sojowy staje się coraz popularniejszym wyborem wśród miłośników świec. Jest to naturalna, biodegradowalna i odnawialna alternatywa dla wosku parafinowego, który jest wytwarzany z ropy

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.
Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.

Hot daily news right into your inbox.