temat wybrany: jak zawieszenie karty ztm warszawa

Jeśli chcesz zawiesić kartę ZTM w Warszawie, istnieją dwa sposoby na to. Pierwszy z nich to wizyta w punkcie sprzedaży biletów, a drugi to internetowa rejestracja w systemie ZTM.

Aby zawiesić kartę w punkcie sprzedaży biletów, musisz złożyć stosowne wnioski. Musisz posiadać ze sobą dokument tożsamości oraz kartę ZTM, którą chcesz zawiesić. Wypełnij formularz i udać się do najbliższej kasy. Pracownik punktu sprzedaży dokona podpięcia karty do systemu i karta zostanie zawieszona. Ważne, że zawieszenie karty jest darmowe, a przy reaktywacji karty trzeba uiścić opłatę w wysokości 30 złotych.

Jeśli zdecydujesz się na internetową rejestrację, musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz w systemie ZTM. Wymagane są takie dane jak imię, nazwisko, PESEL oraz numer karty ZTM. Po przesłaniu formularza na adres email zostanie wysłany kod aktywacyjny. Po wpisaniu tego kodu karta zostanie automatycznie zawieszona. Pamiętaj, że po zawieszeniu karty nie będzie możliwości korzystania z niej przez okres, na jaki zawieszona została.

Podsumowując, zawieszenie karty ZTM jest łatwe i bezpłatne. Można to zrobić w punkcie sprzedaży biletów lub za pośrednictwem internetu. Warto pamiętać, że reaktywacja karty jest już płatna, więc warto dobrze przemyśleć swoją decyzję.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Wosk sojowy – naturalny wybór do świec

Wosk sojowy staje się coraz popularniejszym wyborem wśród miłośników świec. Jest to naturalna, biodegradowalna i odnawialna alternatywa dla wosku parafinowego, który jest wytwarzany z ropy

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.
Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.

Hot daily news right into your inbox.